Hledáte internetové připojení v lokalitě Kbelnice?

Uvědomujeme si, že v dnešní hektické době je nesmírně důležité mít kvalitního dodavatele internetových a hlasových služeb, na kterého se můžete spolehnout. Rozhodující již není jen rozsah poskytovaných služeb, ale především jejich kvalita, rychlý servis a celková péče o obchodního partnera. Právě takovým poskytovatelem se snažíme být a to již od roku 2004.

Internet pro lokalitu Kbelnice, nyní na 6 měsíců ZDARMA!

Máme pro vás skvělou zprávu, ve vaší lokalitě Kbelnice aktuálně probíhá cenová akce! Vyberte si libovolný internetový tarif a získejte prvních 6 měsíců služby zcela ZDARMA a k tomu službu Chytré televize s balíčkem Start na 3 měsíců také ZDARMA.

Ověřit dostupnost služeb

Internetové připojení nabízíme již od 290 Kč měsíčně.

  • INSTALACE ZDARMA – u tarifů od 390 Kč měsíčně je instalace a aktivace přípojky zcela zdarma
  • SILNÁ WIFI – za 50 Kč zapůjčíme silný gigabitový WIFI router s excelentním pokrytím signálem
  • CHYTRÁ TELEVIZE – pro naše zákazníky nyní na 3 měsíce ZDARMA, sledujte a nahrávejte vaše oblíbené programy až týden zpětně

Objednávky a dotazy

Chcete-li poradit s výběrem vhodného internetového tarifu pro lokalitu Kbelnice nebo máte jakékoliv jiné dotazy, můžete nás kontaktovat na naší INFOLINCE 373 705 705, kde se vám budou naši operátoři věnovat.

Jednáme slušně a poctivě

Vážíme si svých zákazníků a víme, že nejlepší vizitkou je spokojený klient. Slušné a poctivé jednání a dobré jméno společnosti je naším hlavním cílem.

Náš tým tvoří profesionálové

Díky široké síti poboček Vám dokážeme poskytnout rychlý servis. Týmy našich techniků se pravidelně vzdělávají, aby zajistily dokonalé služby.

Jsme firma s historií i budoucností.

Na místním trhu působíme již od roku 2003. Naši komunikační síť stále modernizujeme a zvyšujeme její kapacitu a spolehlivost. Ve zkvalitňování služeb pokračujeme i nadále.

Provozujeme 6 poboček

Své problémy s námi můžete vyřešit osobně přímo na jedné z našich 6 poboček. Jsme Vám nablízku. Přejít na kontakt

Známe váš region

Žijeme ve stejném regionu jako Vy. Dobře se ve Vašem kraji orientujeme a rozumíme jeho lokálním specifikům a zvyklostem.

Mluvíme Vaší řečí

Když se vyskytnou problémy, nemusíte komunikovat s pracovníky ze vzdáleného místa. Jsme tu pro Vás.

Ověřte si dostupnost internetu a
chytré televize u vás doma!

1

Zadejte svojí adresu

2

Vyhledejte dostupné služby

3

Zanechte nám na sebe kontakt

4

Objednejte a užívejte...